» » Лекція «Спадкове право Польщі та ЄС»

Лекція «Спадкове право Польщі та ЄС»

Дата: 24-04-2024, 15:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Школа польського та європейського права запрошує студентів та викладачів Західноукраїнського національного університету на лекцію «Спадкове право Польщі та ЄС», яка відбудеться 25 квітня о 17:00 год.

Лектор – доктор Ягеллонського університету, науковий співробітник Європейського інституту правових досліджень Університету Оснабрюк, координатор Школи американського права (Католицький університет Америки у Вашингтоні та Ягеллонський університет), стипендіат програми «Старт» Фонду польської науки, володар першої премії Президента Генеральної прокуратури Республіки Польща на конкурсі пам’яті С. Буковецького Войцех Баньчик.

Під час зустрічі будемо говорити про проблеми правонаступництва на підставі смерті фізичної особи, види спадкування та способи встановлення спадкоємців, момент набуття та прийняття,  відмови від спадщини, особливості відповідальності за зобов’язання спадкодавця, межі свободи заповіту, обов’язкова частка у спадщині.

Набуті знання закріпимо за допомогою case law study.

Zoom ID: 381 856 3833