1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Підготовка до працевлаштування

Перспективи розвитку ІТ


Перспективи розвитку ІТ
Ключові технологічні тенденції IT 2013

Перспективи розвитку ІТ

Роботодавці відзначають тенденції до зростання ринку праці в сфері IT і те, що дана галузь відчуває потребу у фахівцях. Це підтверджують дані сайту rabota.kharkov.ua/. В рубриках, пов'язаних з IT, опубліковано найбільше вакансій - 16% від їх загального числа. Причому програмісти є найдефіцитнішою професією.
Кількість вакансій, розміщених в рубриці «Програмісти», в 5 разів перевищує кількість резюме. А загальне число вакансій, що відносяться до IT (програмісти, сисадміни, тестувальники, інші спеціальності) перевищує число резюме в відповідних рубриках більше ніж у 2 рази.

Детальніше: Перспективи розвитку ІТ


Лекція 0 - Інструменти реалізації Веб-сторінок

Веб-інструменти
Запуск Веб-сторінок

Веб-інструменти

Для редагування вмісту сторінок зручно використовувати текстовий редактор Notepad++( http://notepad-plus-plus.org/download/),
а для аналізу їх виконання - XAMPP, що є безкоштовним кросплатформним програмним продуктом, який містить у собі Apache, MySQL, PHP, Perl, FileZilla, phpMyAdmin та інші додаткові модулі.

Детальніше: Лекція 0 - Інструменти реалізації Веб-сторінок


Лекція 2 - CSS, Основи

Особливості CSS та його застосування
Зовнішні стилі (external style sheets)
Таблиці стилів документа (document style sheets)
Стилі, що підставляються в рядок (inline styles)
Структура CSS-правил
HTML селектор
Селектор класу
Селектор ID

Особливості CSS та його застосування

Детальний опис властивостей та значень CSS-правил можна знайти на сайті CSS довідник Основним поняттям CSS є стиль - набір правил оформлення і форматування, який може бути застосований до різних елементів сторінки.
У стандартному HTML для присвоєння елементу певних властивостей (таких, як колір, розмір, розташування на сторінці і т. д.) доводилося кожного разу описувати ці властивості, навіть якщо на одній сторінці повинно розташовуватися десятки однакових елементів.

Детальніше: Лекція 2 - CSS, Основи


Меню

  •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі