1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Повідомлення

До уваги студентів класичного університету Тернополя!

Шановні студенти згідно рішення ректорату ЗУНУ, щодо навчання з 25.01.21. Для першого та п'ятого курсу практичні заняття будуть проводитись в аудиторіях (Offline) згідно розкладу. Лекції будуть проводитись дистанційно(Online). Перший тиждень навчання відбуватиметься начитка лекцій. 
 

Дорога факультетська спільното!

Завершується 2020 рік - рік викликів, непростих випробувань та нового досвіду соціальної взаємодії. Нам довелося працювати у незвичному форматі дистанційного навчання, активно використовуючи найсучасніші засоби Інтернет-зв'язку, та приймати важливі рішення через онлайн наради. Але ми впоралися і завершуємо цей рік сильнішими та впевненішими.
Хочу подякувати кожному із Вас за те, що вкладаєте частинку своєї душі, знань та досвіду у наших студентів, за те, що підтримуєте колег у радості та непростих життєвих ситуаціях, за нові ініціативи, гнучкість до вимог часу, розуміння та людяність.
 
Вітаючи Вас з прийдешніми Новим Роком та Різдвом Христовим, хочу побажати щоб 2021 рік став для Вас роком радісних подій, несподіваних зустрічей, відкриттів, кар'єрного зростання та наукового розвитку.
Нехай маленьке дитятко Ісус, що народиться у вифлеємських яслах, наповнить Ваші серця світлом любові, добра та радості. Нехай у ваших домівках залунає гучна коляда, прославляючи Христа та пророкуючи мир і достаток для усієї родини. Нехай щедра кутя збере за святковим столом усю рідню, а перша різдвяна зірка завіншує Вас міцним здоров'ям.
 
Нас чекає багато приємних подій та цікавих викликів. Вірю і сподіваюся на підтримку кожного із Вас. Разом ми формуємо майбутнє української ІТ-освіти та науки.
 
Веселих свят!
З повагою декан ФКІТ, д.т н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України Микола Дивак

Відбудуться міжкафедральний семінар

Шановні колеги!!! У понеділок, 14 грудня відбудуться Міжкафедральні НАУКОВІ СЕМІНАРИ - ОНЛАЙН (кафедри комп’ютерних наук).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
 
  • 15.00 - "Математичне та програмне забезпечення підтримки функціонування інформаційних веб-ресурсів за умов різної їх структурованості". Доповідач - АНДРІЙ КОВБАСІСТИЙ, аспірант кафедри комп'ютерних наук. Науковий керівник  –   д.т.н., професор Дивак Микола Петрович;
  • 17.00 - "Моделювання ефективності веб-сервісів для надання адміністративних послуг". Доповідач - ОЛЕКСАНДР ПАПА, аспірант кафедри комп'ютерних наук.Науковий керівник  –   к.т.н., доцент Пукас Андрій Васильович.
 
 
Семінар буде проведено з дотриманням всіх карантинних норм.
На базі платформи Zoom:
https://us02web.zoom.us/j/7575007174
Meeting ID: 757 500 7174
 

Розклад занять I семестр 2020-2021 н.р. Денна форма навчання

ФКІТ Розклад занять I семестр 2020-2021 н.р., денна форма навчання:

http://fcit.tneu.edu.ua/navchannja/rozklad-zaniat/file/145-fkit-rozklad-zaniat-i-semestr-2020-2021-n-r-denna-forma-navchannia

Розклад занять I семестр 2020-2021 н.р.  Денна форма навчання


Шановні студенти!

У зв’язку із запровадженням у м. Тернопіль «червоної» карантинної зони, повідомляю Вам, що з 07.09.2020 р. навчання переходить у дистанційний режим. При цьому, заняття проводитимуться викладачами згідно затверджених розкладів. Проконтролюйте та налаштуйте свій доступ до ресурсів MOODLE а також ZOOM (VIBER)!

  •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі